Chalupa - Klení

Celý historický komplex Český Krumlov je městskou památkovou rezervací zapsanou na Seznamu památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Dominantou je zde státní hrad a zámek. Ani návštěva hradu Rožmberk pocházejícího ze 13. století nebo barokního zámku Červený Dvůr (dnes využívaného pro léčbu alkoholismu) by vás ale neměla zklamat.

Jednou z nejrozsáhlejších a nejdochovalejších památek v ČR je zřícenina hradu Dívčí kámen. Při výletu do CHKO Luč určitě navštivte oblíbenou vyhlídku Čertova stěna. Nejstarší kamennou rozhlednou v Čechách je rozhledna Kleť. Českokrumlovsko má také hornickou historii, kterou můžeme pozorovat v grafitovém dolu.

Milovníky adrenalinové cyklistiky jistě potěší bikepark Lipno vhodný pro děti od 8 let, začátečníky i pokročilé. Tradici v Českém Krumlově má Mezinárodní hudební festival Český Krumlov, s historií jsou spjaté Slavnosti pětilisté růže.

Chalupa - Klení

Nalezeno 1 objektů
fav

Chalupa - Klení

Kód objektu:  3713
Počet osob: 6 os.
Moderně zařízená chalupa s bazénem v pečlivě udržované zahradě s pergolou s grilem stojí v menší obci uprostřed zahrad okolních chat. Ideální místo pro rodinnou dovolenou na okraji Novohradských hor.…
Ceny na sezónu 2024 budou zveřejněny do 30.11.2023.