Nové cestovní pojištění pro ČR

Všem našim klientům doporučujeme si při rezervaci pobytu připlatit i pojištění stornopoplatků. Nemusíte se pak obávat, že v případě nemoci, kdy nebudete moci pobyt realizovat, přijdete o všechny uhrazené peníze.

Cestovní pojištění

Základní cena zájezdu nezahrnuje cestovní pojištění. Pokud máte zájem využít cestovní pojištění pojišťovny UNIQA, můžete si vybrat z níže uvedených variant.

Pojištění pro pobyty v České republice

Základní pojištění + pojištění stornopoplatků (varianta II.A)

12 Kč za osobu a den, děti do 18 let 9 Kč na den. Zahrnuje úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody a storno poplatků (do výše 80 % ceny zájezdů, maximálně však 15 000 Kč).

Základní pojištění + pojištění stornopoplatků (varianta II.B)

32 Kč za osobu a den, děti do 18 let 28 Kč na den. Zahrnuje úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody a storno poplatků (do výše 80 % ceny zájezdů, maximálně však 35 000 Kč).

Obsah a limity pojištění pro ČR (.pdf)

 

Pojištění pro pobyty na Slovensku

Základní pojištění (varianta I.A)

31 Kč za osobu a den, děti do 18 let 16 Kč na den. Zahrnuje léčebné výlohy včetně asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škody. Pojištění také zahrnuje povinné umístění pojištěného do karantény v zahraničí a vzniklé náklady na ubytování a stravování až do výše 2 500 Kč na osobu a den ( maximálně však do výše 20 000 Kč za jednu osobu). Pojistné plnění viz tabulka níže.

Základní pojištění + pojištění stornopoplatků (varianta I.B)

38 Kč za osobu a den, děti do 18 let 24 Kč na den. Zahrnuje variantu I. A + pojištění stornopoplatků (do výše 80 % ceny zájezdů, maximálně však 15 000 Kč). Pojistné plnění viz tabulka níže.

Základní pojištění + pojištění stornopoplatků (varianta I.C)

96 Kč za osobu a den, děti do 18 let 48 Kč na den. Zahrnuje variantu I. A + pojištění stornopoplatků (do výše 80 % ceny zájezdů, maximálně však 75 000 Kč). Pojistné plnění viz tabulka níže.

Obsah a limity pojištění pro zahraničí (.pdf)

Pojištění je třeba uzavřít ihned při sepisování závazné objednávky. Do celkové částky za pojištění se započítává každý den pojištěného období (tj. týdenní pobyt od soboty do soboty = 8 pojištěných dnů). Pojišťujeme pouze občany ČR.