Nabídněte objekt

Objednávkové údaje
Fotografie

* označené položky je nutné vyplnit.

Proč pronajímat s cestovní kanceláře B&K Tour?
Protože Vám pronájem Vaší nevyužité nemovitosti může přinést nemalé finanční prostředky!
Zájem o prožití dovolené na pronajaté chatě či chalupě stále stoupá. Pro majitele chat a chalup, kteří je sami nevyužívají, může být jejich poskytnutí k rekreačnímu ubytování nezanedbatelným finančním přínosem.
CK B&K Tour nabízí nejširší výběr chat a chalup k rekreačnímu ubytování v ČR. Abychom uspokojili poptávku, stále hledáme nové objekty do nabídky.

Výhody spolupráce

 1. Již od roku 1990 úspěšně působíme na trhu. Za vice než 30 let jsme dokázali zajistit ubytování pro téměř 2 500 000 zákaz­níků.
 2. Naše cestovní kancelář je dle zákona řádně pojištěna proti úpadku. Důvěřujte finančně zajištěnému subjektu a nesvěřujte své peníze nepojištěným agenturám.
 3. Pronajímáme již více než 1 000 rekreačních objektů. Díky tak vysoké intenzitě práce můžeme pracovat s nižší marží než konkurence. Nezapomeňte! Nižší marže = nižší prodejní cena a nižší prodejní cena = vyšší obsazenost a Vaše větší spokojenost!
 4. Vždy platíme za pobyty předem. V cestovní kanceláři B&K Tour neexistuje jiný případ, než ten, že celá platba na Váš účet dorazí dříve, než klienti do Vašeho objektu.
 5. Disponujeme týmem zkušených pracovníků, pro které je jejich práce i zábavou a koníčkem. Vždy se snažíme o maximální spokojenost Vás – našich partnerů a pronajímatelů.
 6. Objekty nabízíme na několika internetových stránkách i v síti osvědčených partnerů – cestovních kanceláří a agentur. Náš rezervační systém umožňuje nabízet Váš objekt na více místech. Tím se výrazně zvyšuje šance na dobrou obsazenost.
 7. Opravdu kvalitní objekty pronajímáme v zahraničí (Chorvatsko, Itálie, Slovensko). K dobrému objektu náleží i odpovídající příjem. Též platby předem a v EUR!
 8. K objektům přistupujeme individuálně. Pro každou chatu, chalupu či apartmán najdeme vždy tu pravou cílovou skupinu zákazníků.
 9. Tiskneme katalog, všechny nové objekty ihned zařazujeme do nabídky na internet.
 10. Všem našim pronajímatelům dáváme 10% slevu na naše zahraniční i tuzemské zájezdy a pobyty.

Co by měl Váš objekt splňovat?

 1. Do nabídky zařazujeme pěkné, upravené objekty, ve kterých v době pobytu hostů nepobývá nikdo další.
 2. V objektu musí být tekoucí teplá voda, splachovací WC, možnost přitopení elektrikou, v kuchyni sporák nebo vařič a mikrovlnná trouba či remoska, varná konvice či kávovar. Kuchyňské a jídelní nádobí musí být nové nebo zánovní, veškeré vybavení objektu bez známek přílišného opotřebení.
 3. V objektu musí být min. jedna ložnice.
 4. Velkou výhodou je bazén (venkovní či vnitřní) a další možnosti vyžití pro klienty (sauna, kulečník, trampolína, pískoviště atd.).

A jak postupovat?

 1. Zavolejte na tel. číslo +420 495 000 396, napište na e-mail novyobjekt@bktour.cz nebo vyplňte níže uvedený dotazník.
 2. Následně Vás budeme kontaktovat, dohodneme si schůzku a Váš objekt navštívíme.
 3. Pečlivě si objekt prohlédneme, vysvětlíme principy spolupráce a dohodneme cenu. Společně si stanovíme cílovou skupinu zákazníků.
 4. Pokud budete souhlasit, Váš objekt na naše náklady nafotíme a následně podepíšete smlouvu.
 5. Objekty určené pro zahraniční klientelu během léta znovu navštívíme s našim zahraničním partnerem tak, aby bylo možno Váš objekt co nejlépe nabízet.
 6. Váš objekt bude zařazen do prodeje na www stránkách a do jednoho z našich katalogů určených pro tuzemský či zahraniční trh.