Ubytování - Hříběcí u Horní Cerekve

Jestliže se dostanete do okresu Pelhřimov, ať už na dovolenou nebo jen na výlet, pak můžete navštívit výrazný vrch Křemešník - jeden z nejvyšších vrcholů Českomoravské vrchoviny. Unikátní výkony českých a světových rekordmanů mapuje unikátní muzeum rekordů a kuriozit v Pelhřimově (jediné svého druhu ve střední Evropě). Ve městě rekordů se také pravidelně koná akce Festival rekordů a kuriozit.

Patříte-li mezi fanoušky českých hradů a zámků, pak můžete v okresu Pelhřimov navštívit zříceninu hradu Orlík nad Humpolcem, zámek Žirovnice s bohatou historií vzestupů a pádů (na kterém se koná pro děti vhodná akce Velikonoce na zámku), zámek Kamenice nad Lipou s městským muzeem nebo empírový zámek Nový Dvůr. Hledáte-li nějaké místo, ze kterého budete mít výhled na okolí, pak navštivte rozhlednu Pípalka.

Ubytování - Hříběcí u Horní Cerekve

Nalezeno 1 objektů
fav

Chalupa - Hříběcí u Horní Cerekve

Kód objektu:  2516
Počet osob: 18 os.
Rekreační chalupa ležící na samém okraji malebné vesnice nabízí ubytování ve 3 prostorných a vkusně zařízených apartmánech a je tak vhodná pro rekreaci více spřátelených rodin. Milovníci zimních radovánek jistě…
Ceny na sezónu 2024 budou zveřejněny do 30.08.2024.
 • Cílová destinace Jižní Čechy, …

  Česká republika

  Slovensko

 • Termín Nerozhoduje

  Termín

 • Počet osob Nerozhoduje

  Počet osob

Upřesněte vyhledávání:
od
do