Ubytování Albrechtice v Jizerských horách

Jedině v okresu Jablonec nad Nisou můžete vidět ozubnicovou železnici, která v úseku Tanvald - Kořenov pomáhala zdolávat strmé převýšení. V bývalé železniční stanici Kořenov se dnes nachází muzeum ozubnicové dráhy. Dalším tipem na výlet je návštěva velkého a mohutného Mumlavského vodopádu. Jeden z nejnavštěvovanějších českých vodopádů má výšku 8 m. V lokalitě také najdeme mnoho rozhleden a vyhlídek. Zmínit můžeme například populární rozhlednu Královka (859 m. n. m.), ke které je možné se dostat jak pěšky, tak autem.

Milovníci hradů mohou navštívit na skále umístěný hrad Frýdštejn, jehož dominantou je 15 m vysoká válcová věž. V Jablonci nad Nisou má už poměrně dlouholetou tradici společenská událost Ples města. Populární jsou také Jablonecké slavnosti piva, na kterých kromě ochutnávky různých značek piva můžete poslouchat nejrůznější hudební žánry. Zajímavou akcí je Den evropského dědictví v Jablonci nad Nisou, kdy se návštěvníkům zdarma zpřístupní zajímavé památkové objekty.

Ubytování Albrechtice v Jizerských horách

Nalezeno 2 objektů
fav

Chalupa - Albrechtice v Jizerských horách

Kód objektu:  3711
Počet osob: 8 os.
Dobře zařízená polovina horské chalupy pro 8 osob vhodná pro letní pobyt turistů a cykloturistů.…
Cena od:6 580 Kč / týden
fav

Apartmán - Albrechtice v Jizerských horách

Kód objektu:  3350
Počet osob: 4 os.
Velmi pěkně zařízený apartmán v luxusní novostavbě situované v krásné přírodě Jizerských hor. Pro milovníky turistiky a cykloturistiky jsou v okolí objektu trasy různých typů náročnosti, pro milovníky houbaření budou…
Cena od:10 290 Kč / týden