Ubytování - Trojanovice

Mezi lidmi, kteří tráví svůj čas na dovolené v okresu Nový Jičín, je oblíbená hora Velký Javorník. Na jejím vrcholu, který nabízí dobrý výhled na okolí, se kromě turistické chaty nachází také rampa pro start závěsného létání.

V Kopřivnici mohou fandové značky Tatra zhlédnout její sbírku v technickém muzeu. Pokud navštívíte městečko Štramberk, pak byste rozhodně neměli minout jeho dominantu - rozhlednu Štramberská Trúba, která bývala ve středověku strážní věží hradu. Příznivci lyžování rádi vyhledávají areál HEIPARK v Tošovicích, ve kterém mohou vyzkoušet tři uměle vytvořené sjezdovky.

V okresu Nový Jičín můžeme najít hrad Starý Jičín, jehož zřícenina ve výšce necelých 500 m. n. m. je svojí rozlehlostí velmi nápadná. Přírodní zajímavostí je národní přírodní památka Šipka - archeologické naleziště, kde byl prokázán nejstarší zaznamenaný pobyt člověka na našem území.

Ubytování - Trojanovice

Nalezeno 1 objektů
fav

Chalupa - Trojanovice

Kód objektu:  2104
Počet osob: 6 os.
Moderně zařízená rekreační chalupa s bazénem, altánkem a venkovním krbem. Zdejší nádherné okolí skýtá nepřeberné množství výletů (Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Pustevny).…
Cena od:10 430 Kč / týden