Ubytování - Hoslovice

Okres Strakonice se může pochlubit nejstarším dochovaným vodním mlýnem v Čechách. Oblast je také spojena s husitskými válkami, naleznete zde památník bitvy u Sudoměře. Výlet můžete podniknout na mnoho českých hradů a zámků, které se v oblasti nacházejí. V areálu hradu Strakonice se nachází Muzeum středního Pootaví mapující dudáckou tradici nebo hradní safari, které potěší i děti. Bohatou historii plnou přestaveb a rekonstrukcí má tvrz a zámek Dobrš. V gotické tvrzi sídlí městské muzeum Volyně se dvěma stálými expozicemi: Volyňsko v pravěku a Historie volyňské tvrze.

Ve Strakonicích se pořádá akce Pivovarská pouť, která nabízí zábavu vhodnou pro děti i dospělé a bohatý hudební program. Dobrovolnou multižánrovou přehlídkou nejen strakonické kultury se snahou o maximální využití veřejných prostor je festival Strakonice nejen sobě.

Ubytování - Hoslovice

Nalezeno 1 objektů
fav

Chalupa - Hoslovice

Kód objektu:  1285
Počet osob: 4 os.
Útulně zařízená chalupa s velkým travnatým pozemkem se nachází na okraji menší jihočeské obce, 12 km od městečka Volyně a 20 km od Strakonic. V okolí jsou dobré podmínky pro…
Cena od:12 950 Kč / týden