Ubytování - Kamenice nad Lipou

Jestliže se dostanete do okresu Pelhřimov, ať už na dovolenou nebo jen na výlet, pak můžete navštívit výrazný vrch Křemešník - jeden z nejvyšších vrcholů Českomoravské vrchoviny. Unikátní výkony českých a světových rekordmanů mapuje unikátní muzeum rekordů a kuriozit v Pelhřimově (jediné svého druhu ve střední Evropě). Ve městě rekordů se také pravidelně koná akce Festival rekordů a kuriozit.

Patříte-li mezi fanoušky českých hradů a zámků, pak můžete v okresu Pelhřimov navštívit zříceninu hradu Orlík nad Humpolcem, zámek Žirovnice s bohatou historií vzestupů a pádů (na kterém se koná pro děti vhodná akce Velikonoce na zámku), zámek Kamenice nad Lipou s městským muzeem nebo empírový zámek Nový Dvůr. Hledáte-li nějaké místo, ze kterého budete mít výhled na okolí, pak navštivte rozhlednu Pípalka.

Ubytování - Kamenice nad Lipou

Nalezeno 1 objektů
fav

Chalupa - Kamenice nad Lipou

Kód objektu:  2707
Počet osob: 8 os.
Pěkný rekreační dům s oplocenou travnatou zahradou, venkovním bazénem a krytou pergolou k příjemnému posezení se nachází v jednom z krásných jihočeských městeček. Vhodné ubytování pro rodinu s malými dětmi…
Cena od:13 580 Kč / týden