Ubytování Hutisko-Solanec

Pokud chcete při svém výletu či dovolené v okresu Vsetín navštívit nějaké významné místo, pak je zde pro vás k dispozici Valašské muzeum v přírodě. Skanzen je druhým nejstarším muzeem v přírodě ve střední Evropě. Zajímavou sochou je socha pohanského boha úrody Radegasta.

Patříte-li mezi milovníky zimních sportů a lyžování zvlášť, pak máte možnost navštívit Ski areál Kohútka poblíž města Nový Hrozenkov. Pokud se do oblasti chystáte spíše v letním období, pak můžete vystoupat na vrchol Vsetínských vrchů Cáb.

Národní přírodní rezervací jsou mohutné skalní útvary Pulčinské skály, ve kterých se nacházejí zříceniny hradu Pulčín a pseudokrasové jeskyně. Z kulturních akcí stojí za doporučení výstava Rožnovská kraslice a výšivka, která nabízí pohled do historie a současnosti dvou pro tuto oblast charakteristických fenoménů.

Ubytování Hutisko-Solanec

Nalezeno 1 objektů
fav

Chalupa - Hutisko-Solanec

Kód objektu:  3380
Počet osob: 7 os.
Útulná, ve valašském stylu postavená a dobře vybavená chalupa s nádherným výhledem na hřebeny Beskyd. Okolí chalupy nabízí nesčetné možnosti sportovního využití. V případě, že nechcete sportovat, můžete si na…
Ceny na sezónu 2024 budou zveřejněny do 30.11.2023.