Ubytování Nýdek-Hluchová

Příznivci zimních sportů si v okresu Frýdek-Místek rozhodně stěžovat nebudou. Nachází se zde Lysá Hora, která je jako nejvyšší hora Beskyd (1 323 m. n. m.) nazývána královnou všech slezských hor. Kromě lyžování (sjezdovky, běžecké tratě) nabízí rozhled na okolní pohoří. Vede na ni mnoho tras a je tak tipem číslo jedna na turistický výlet.

K nejkrásnějším místům Beskyd ale patří také hora Smrk (1 276 m. n. m.). Za návštěvu určitě stojí i jedna z největších moravských hradních zřícenin - hrad Hukvaldy. Dalším místem vhodným k lyžování je Ski Areál Bílá - okres Frýdek-Místek je tedy pro lyžaře ideálním místem ke strávení dovolené.

Pokud se ovšem chystáte na dovolenou letní, pak vás samozřejmě zajímají spíše místa vhodná ke koupání. Tím je v tomto okresu vodní nádrž Olešná, která je mimo jiné rybářským revírem.

Ubytování Nýdek-Hluchová

Nalezeno 1 objektů
fav

Chata - Nýdek-Hluchová

Kód objektu:  3077
Počet osob: 8 os.
Účelně zařízená rekreační chata se nachází v krásném údolí Beskyd v těsné blízkosti turistických, sportovních a kulturních středisek v Polsku a na Slovensku. Na zahradě je hostům k dispozici ohniště,…
Ceny na sezónu 2024 budou zveřejněny do 30.11.2023.