Ubytování Pohorsko - Nezdenice

Až se někdy dostanete k výletu či dovolené v okresu Klatovy, určitě dejte šanci návštěvě hradu Kašperk. Jedná se o nejvýše položený královský hrad v Čechách, který je známý z filmů a strašidelných příběhů. V Kašperských Horách můžeme najít největší expozici historických motocyklů v ČR. Nejrozsáhlejší českou hradní zříceninou je hrad Rabí. Jednou z klatovských pozoruhodností jsou katakomby, ve kterých můžete vidět kolem třiceti mumifikovaných těl z období 17. až 18. století. Nedaleko vrchu Prašivice se nachází kromě kopie zříceniny Ballymotte také upravené skalní útvary do podoby draka a želvy. V okresu se nachází dvě známá jezera - Černé (největší ledovcové jezero v ČR) a Čertovo.

Při nepřízni počasí mohou rodiny s dětmi navštívit aquapark Frymburk. Zajímavý výhled můžete získat z rozhledny Poledník nacházející se na stejnojmenné hoře (1 315 m. n. m.). Odvážnější milovníci kol mohou vyzkoušet bikepark Špičák.

Ubytování Pohorsko - Nezdenice

Nalezeno 1 objektů
fav

Chalupa - Pohorsko - Nezdice

Kód objektu:  2430
Počet osob: 6 os.
Pěkně zařízená chalupa s vnitřním krbem a menší zahradou s ohništěm, grilem a vířivkou se nachází na klidném místě v malé vísce obklopené lesy (možnost sběru lesních plodů).…
Cena od:12 530 Kč / týden